Kontakt

Har du spørgsmål eller kommentarer? Benyt dig af formularen her på siden, og vi vil vende tilbage til dig hurtigst muligt.

Eriksson Stilladser A/S
Lunikvej 1-3
2670 Greve

Tlf.: (+45) 43 69 60 85
Email: info@eriksson-stilladser.dk

CVR nr.: 41410566

Skriv til os nu

​Jack Eriksson

Indehaver
Tlf.: (+45) 28 35 51 70
Email: jack@eriksson-stilladser.dk

​Katja Bolvig Hansen

Faktura og økonomi ansvarlig
Tlf.: (+45) 28 35 51 8​​4
Faktura: Faktura@eriksson-stilladser.dk
Email: katja@eriksson-stilladser.dk

​​Bo Lind

Konduktør
Tlf.: (+45) 28 35 51 73
Email: bo@eriksson-stilladser.dk

​Johnni Mannich Nielsen

Salgsdirektør
Tlf.: (+45) 40 27 51 16
Email: johnni@eriksson-stilladser.dk

Per Andersen

Konduktør
Tlf.: (+45) 20 62 29 99
Email: per@eriksson-stilladser.dk

Morten Olsen

Sikkerheds-repræsentant
Tlf.: (+45) 51 88 40 85
Email: Morten@eriksson-stilladser.dk